Dnes je sobota 25.5.2019, 1:04, svátek má Viola.

Radní Ústeckého kraje, náměstek hejtmana Petr Šmíd slibuje lepší péči o seniory i všechny ostatní skupiny občanů ve Varnsdorfu

obr

1.10.2018 - Varnsdorf – Do varnsdorfského zastupitelstva kandiduje v komunálních volbách také člen rady Ústeckého kraje Petr Šmíd, jako lídr společné kandidátky SPO – Zemanovci a nezávislí kandidáti. Ten by rád zaměřil svou pozornost na všestranný rozvoj města s důrazem na přání a potřeby jeho obyvatel.
„Kandidujeme jako strana, která již ve svém názvu má zakódován závazek reprezentovat přání občanů, plnit jejich vůli. Pokud naši kandidáti dostanou příležitost zastupovat občany ve varnsdorfském zastupitelstvu, pak jsme připraveni pracovat ve prospěch města, ve kterém společně žijeme. Za zásadní považuji přímou vazbu na Radu a Zastupitelstvo Ústeckého kraje, která zaručuje, že se pozornost těchto orgánů obrací směrem ke Šluknovskému výběžku,“ uvedl ke svému případnému členství v zastupitelstvu města Varnsdorf Petr Šmíd.
Dodal, že v zastupitelstvu města Varnsdorf chce prosazovat hlavně zabezpečení kvalitní zdravotní péče pro občany bez ohledu na místo jeho poskytování, větší péči o seniory, rozšíření poskytovaných služeb a aktivní zapojení do společenského života města.
Další z bodů volebního programu je starost o mladé rodiny a jejich děti, nebo další investice do rozvoje města.
„Naši pozornost si zaslouží rozvoj míst k rekreaci a odpočinku občanů všech věkových kategorií, řešení dopravy na území města a parkovací místa. Chtěli bychom se také věnovat zefektivnění práce policie a podporovat všechny složky záchranného systému. Zkrátka nám nejvíce jde o spokojeného občana v moderním městě. S tímto sloganem nastupujeme do volebního klání a myslíme to vážně“, dodal Petr Šmíd.

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

KvětenDalší »
PoÚtStČtSoNe
  
10 11 12 
13 14 15 16 17 18 19 
20 21 22 23 24 25 26 
27 28 29 30 31   
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info