Dnes je středa 26.2.2020, 23:34, svátek má Dorota.

Na Zámeckých slavnostech ve Šluknově zazpívá SLZA, Petr Kolář, nebo UDG

obr

SKUPINA SLZA

 

11.6.2018 -  Šluknov –
Poslední červnový víkend patří tradičně Zámeckým slavnostem ve Šluknově. Ty se v letošním roce ponesou v gotickém stylu.  Do zámeckého parku a Šluknovského zámku ročně přilákají tisíce návštěvníků nejen z našeho regionu. Díky tomu, jak jsou jedinečné, získaly certifikaci regionálního zážitku Českého Švýcarska.
Od pátku 29. června do soboty 30. června si organizátoři pro návštěvníky připravili bohatý historický program a celou řadu hudebních představení. Diváci se mohou těšit na jedinečný kulturní zážitek, který zahrnuje regionální dobové trhy, historické kostýmy, dobový program a také hudební koncerty.  Co si město Šluknov připravilo v letošním roce, nám blíže přiblížila manažerka zámku Mgr. Andrea Přidalová: „V pátek po slavnostním zahájení slavností potěšíme zejména fanoušky kapely UDG, která svou hudební show předvede od 19.30, a po té vystoupí skupina Kabát revival. V sobotním programu se už tradičně prolínají hudební, taneční, pěvecká i herecká vystoupení. Návštěvníci mohou také navštívit ve Šluknovském zámku dvě výstavy: Karikatury Václava Havla a Člověče, nezlob se za symbolické vstupné právě jen v době trvání Zámeckých slavností. V sobotu odpoledne si diváci mohou zazpívat spolu s Petrem Kolářem a jeho kapelou hity jako „Ještě, že tě lásko mám“. Na své si přijde i mladší generace, do Šluknova totiž přijede jedna z našich nejpopulárnějších kapel současnosti - SLZA. Sobotní program zakončí koncert skupiny YO YO Band a jejich nesmrtelné Kladno, či Rybitví“.
Ani letos nebude chybět loutkové divadlo pro děti, kejklíři, taneční vystoupení, rytířské turnaje či dobová kapela. Program je sestaven tak, aby oslovil celé generace.  Definitivní tečku dá Zámeckým slavnostem už tradičně noční bitva za svitu loučí, která začne ve 22:30 a ohňostroj ve 22.50. Celý program najdete na www.mesto-sluknov.cz nebo na facebooku města: Město Šluknov a Šluknovský zámek.

 

 

Ve Šluknově vystoupí i Petr Kolář s kapelou.

 

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ÚnorDalší »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info