Dnes je neděle 9.12.2018, 22:59, svátek má Vratislav.

FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1 (1:1).

obr

Ve dvacátém sedmém kole FNL, hraném netradičně v úterý 10.května 2017, se utkal FK Varnsdorf v boji o ligovou příslušnost i příštím roce, s mužstvem FK Ústí nad Labem. V tabulce se obě mužstva pohybují v nebezpečném pásmu sestupu. A tak, jako již několikráte v jarní části soutěže, byl úkol dne jasný. Vyhrát, bodovat a zapsat do tabulky tři body! To samé ale bylo motto hostů. Domácí začali svižně a od začátku si vynutili tlak, který v osmnácté minutě Daniel Kozma přeměnili ve vedoucí branku. Jenže hosté do poločasu, po nedorozumění v domácí obraně, v dvacáté deváté minutě Jiráčkem vyrovnali. Vstup do druhé půle lépe vyšel varnsdorfským a již v padesáté čtvrté minutě se za sražení pronikajícího útočníka kopala penalta, kterou se štěstím Nikolas Daníček proměnil. Domácí nepolevovali v tlaku a v padesáté sedmé minutě šli do vedení o dvě branky zásluhou Bojana Dordiče. Hosté s snažili o korigování výsledku, ale domácí je nepostili do tlaku, ani do rychlých brejků. Tři body po zásluze zůstaly v Kotlině! Jestli to bude stačit na záchranu se ukáže v dalších kolech. Zatím není nic rozhodnuto.

Pro i-Zpravodaj připravil Jiří Laštůvka

FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017 FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 3:1(1:1) - Varnsdorf - 9.5.2017