Dnes je neděle 9.12.2018, 22:43, svátek má Vratislav.

FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK 0 : 6 ( 0 : 1 )

obr

Vítězná jízda varnsdorfských fotbalistů jarní částí Fotbalové národní ligy skončila. V neděli 24.dubna 2016 zavítali do Kotliny hosté z daleké Moravy, tým 1.SC Znojmo FK. Snaha domácí o další bodový příděl tentokrát ztroskotala na lepším soupeři. Přece jenom znojemští jsou na třetím místě průběžné tabulky a jejich kvalita byla znát. Domácí vstoupili do utkání aktivně. Hosté pozorně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky, kterým varnsdorfská obrana odolávala jen s vypětím všech sil. V osmnácté minutě se hostům povedl rychlý brejk, který zakončili brankou. Domácí hosty zatlačili na jejich polovinu a vytvořili si územní převahu i několik slibných šancí. Bohužel v třicáté páté minutě domácí hráč Zbrožek lafatovsky dohrával brankáře hostů. Uviděl červenou kartu a šel do sprchy. Brankáře odnesli na nosítkách. Varnsdorfští se i v deseti snažili o přijatelný výsledek. S přibývajícími minutami jim znatelně ubývá sil a znojemští z rychlých brejků trestají, sází jeden gól za druhým. Vychází jim téměř vše, domácím téměř nic. Proto i tak kruté skóre.

FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1) FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1)