Dnes je neděle 9.12.2018, 22:18, svátek má Vratislav.

FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1).

obr

Jarní část rumburským fotbalistům vůbec nevychází podle jejich představ. Zápasová bilance je záporná. Ze tří odehraných utkání jen jedno vítězství. V sobotu 16. dubna 2016 měli možnost tento nepříznivý stav změnit. Hostili tým FK Česká Kamenice, který je momentálně v dolní části tabulky. Domácí nastoupili v kombinované sestavě bez dvou klíčových hráčů a bohužel na hře to bylo velmi znát. Do utkání sice vstoupili aktivně, ale jejich nepřesná hra, postrádající moment překvapení, byla eliminována dobře organizovanou hrou hostů. Ti se k první vážné fotbalové akci dostali až v třicáté minutě, ale bohužel pro domácí byla úspěšná – 0:1. Hra se vyrovnala. Rumburští se snažili, jenže všechna zakončení skončila mimo branku hostí. Druhý poločas jen podtrhl výkon domácích z první půle. Herní bezradnost ukázala situace před druhou brankou kamenických. Zadáci domácích mezi sebou kombinovali tak dlouho, až jim hostující útočník sebral balon a střelou z dobrých čtyřiceti metrů překonal překvapeného gólmana – 0:2. Hosté se začali osmělovat. Místo bránění výsledku se pouštěli do útoku. Za což byli odměněni třetí brankou. Domácí se v závěru snažili alespoň o korigování nepříznivého skóre, ale jejich jednoduché akce hosté s přehledem likvidovali. Hosté si po zásluze odvážení z Rumburku tři boby. Domácí mají nad čím přemýšlet.

FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016 FK Rumburk - FK Česká Kamenice 0:3 (0:1) - Rumburk - 16.4.2016