Dnes je středa 12.12.2018, 22:06, svátek má Simona.

FK Varnsdorf – FC Hradec Králové 0:0.

obr

Jarní probuzení varnsdorfských fotbalistů v druhé části Fotbalové národní ligy pokračuje. V neděli 2.dubna 2016 přivítali na domácím trávníku silného soupeře, aktuálně třetí tým soutěže  - FC Hradec Králové. A hosté od první minuty dávali jasně najevo, že nepřijeli bránit. Domácí si byli vědomi kvality soupeře a dobře organizovanou obranou eliminovali jejich útočnou sílu. Sami se pokoušeli o rychlé protiútoky. Hra obou týmů postrádala přesnosti a nápaditosti a tak se diváci v první polovině zápasu žádné branky nedočkali. Druhá půle přinesla oboustranně útočný fotbal a s blížícím se koncem utkání snahu obou týmů strhnout vítězství na svou stranu. Blíže ke vstřelení branky sice byli domácí, ale ani jednu z velkých šancí nevyužili. Po dramatickém závěru, skončil zápas zaslouženou dělbou bodů.

FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 0:0 - 3.4.2016