Dnes je středa 12.12.2018, 22:12, svátek má Simona.

HC TS Varnsdorf – HC Lomnice nad Popelkou 2:14 (1:2,0:6,1:6)

obr

V posledním kole základní části Krajské ligy mužů Libereckého kraje přivítali varnsdorfští hokejisté 7.února 2016 na Zimním stadionu vedoucí celek soutěže tým HC Lomnice nad Popelkou. I když hosté přijeli v silně omlazené sestavě, byli favority zápasu a na hrací ploše to bylo znát. Drobnou komplikaci v zápasu způsobili rozhodčí, kteří si popletli místo utkání a místo do Varnsdorfu zamířili do Lomnice nad Popelkou. Zaskočit tudíž musela „náhradní“ dvojice místních arbitrů, která úvod zápasu odpískala.  První třetina přinesla zajímavý, rychlý hokej. Hosté dobře kombinovali a měli rychlejší přechod do útoku. Domácím se dařilo v obranně, i když někdy se štěstím, eliminovat důraz hostů před brankou. Na první přestávku odcházela mužstva za stavu 2:1 pro hosty. Do druhé třetiny lomničtí přímo vlétli. První útok a branka. Evidentně přeřadili na vyšší rychlost a domácí již nestíhali. A když v rozmezí čtyř minut čtyřikrát inkasovali, naděje na přijatelný výsledek se rozplynula. Na druhou přestávku se šlo za stavu 1:8 z pohledu domácích. Poslední třetina přinesla více bojovnosti, než pěkného hokeje.  Hosté strojovým tempem navyšovali stav a domácím se příliš nedařilo. Závěr utkání se nesl v sérii vyloučení a boxerské vložky, ve které domácí borec jasně zvítězil. Hosté odjížděli domů se zaslouženým vítězstvím. Varnsdorfští, i když podali jeden z nejlepších výkonů sezony, prohráli. Výsledek je až příliš krutý. Některé akce si gólovou tečku přece jen zasloužili. Diváci, bylo jich 100, viděli rychlé, bojovné utkání.
Rekapitulace vstřelených branek :
Domácí :  9:53 Matějka (Damnitz), 48:04 Kravets TS
Hosté   : 6:21 Junek (Drahoňovský), 08:59. Drahoňovský (Junek), 20:38. Drahoňovský (Syrovátka Lukáš, Kuch), 28:02 Karásek (Mizera, Bláha), 31:36. Lemfeld, 31:49. Drahoňovský  (Junek), 32:06. Bláha (Karásek), 37:36. Sehnoutek (Václavec), 43:55. Rudiš (Mizera, Drahoňovský), 48:54. Rudiš, 51:29. Karásek (Červený), 52:13. Rudiš (Lemfeld), 55:27. Kozák (Rudiš), 58:29. Kuch (Syrovátka Lukáš, Syrovátka Jakub)

HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016 HC TS Varnsdorf - HC Lomnice nad Popelkou 2:14 - Varnsdorf - 7.2.2016