Dnes je neděle 9.12.2018, 22:17, svátek má Vratislav.

HC TS Varnsdorf – HC Frýdlant 3:8 (0:3,1:2,2:3)

obr

V předposledním kole Krajské ligy mužů Libereckého kraje varnsdorfští hokejisté 31.ledna 2016 přivítali na domácím ledu tým HC Frýdlant. Průběh zápasu určila první polovina první třetiny. Domácí do utkání nastoupili aktivně, tlačili se do obranné třetiny hostů, ale v defenzivě propadli. V čase 9:14 na světelné tabuli svítil strašidelný stav 0:3! Za tohoto stavu také první třetina skončila. Druhou třetinu začali domácí nadějně. Využili přesilovku a snížili na 1:3. Bohužel nabídnutou šanci na zvrat v utkání nevyužili, a naopak ještě dvakrát inkasovali. Po druhé třetině byl stav 1:5 pro hosty. Do poslední části utkání varnsdorfští vstoupili parádně. Po deseti vteřinách krásnou kombinaci zakončil Jaroslav Matějka a vykřesal jiskřičku naděje na zvrat. Tu ale hosté rázně sfoukli dalšími dvěma trefami v rozmezí čtyřiceti osmi vteřin. I přes neutuchající snahu domácích o korekci výsledku, hosté v poklidu dovedli zápas do vítězného konce. Několik desítek věrných diváků vidělo zajímavé utkání a za podporu během zápasu jim hráči před odchodem do kabin poděkovali.

HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016 HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant 3:8 - Varnsdorf - 31.1.2016