Dnes je neděle 9.12.2018, 23:43, svátek má Vratislav.

FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0)

obr

Rumburští fotbalisté se v předposledním podzimním kole soutěže rozloučili s domácími fanoušky vítězstvím na hosty z Velkého Března. V sobotu 7. listopadu 2015. A byla to hezká, infarktová oslava. Ale popořádku. Domácí vstoupili do utkání ve svižném tempu, ale hosté již z prvního útoku naznačili, že umí i kousat. To když zaváhání rumburské obrany musel se štěstím vyřešit dobrým zákrokem brankář. To ale bylo ze strany hostů na dlouhou dobu vše. Domácí již v deváté minutě vstřelili první branku. Uklidnili se a jejich hra dostala řád. Výsledkem byla ve v třicáté třetí minutě druhá branka. Zdálo se, že si v pohodě kráčí pro jisté tři body. Do druhé půle domácí vstoupili aktivně a za snahu byli odměněni penaltou, kterou úspěšně proměnili. To běžela šedesátá sedmá minuta utkání. Stav 3:0 pro domácí! Pěkné.  A rumburští fotbalisté se již viděli ve sprše, při oslavě vítězství. Jenže zápas trvá devadesát minut! Hosté místo rezignace zapnuli a domácí se nestačili divit. Domácí obrana náhle nestíhá, tak si musela na hranici šestnácky pomoci nedovoleným zákrokem, a ejhle byla z toho penalta, kterou hosté jasně proměnili – 3:1. To běžela sedmdesátá sedmá minuta. Velkobřezenští vycítili šanci a přebírají iniciativu. V osmdesáté šesté minutě zahrávají volný přímý kop a je tu drama – 3:2! V nervózním závěru domácí výsledek horko, těžko ubránili a se svými příznivci se přece jen rozloučili vítězně.

FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0) FK Rumburk - FK Jiskra Velké Březno 3:2 (2:0)