Dnes je čtvrtek 18.7.2019, 0:53, svátek má Drahomíra.

Slavnosti města Varnsdorf 2015

obr

kapela MANDRAGE

29.5.2015 - Varnsdorf -

Také varnsdorfští budou mít letos slavnosti, a to v sobotu 20. června. Historicky poprvé se slavnosti města Varnsdorf uskuteční na fotbalovém stadionu „Kotlina“. A program je opravdu pestrý. V sobotu se začne v deset hodin fotbalovým turnajem těch nejmladších, který pořádá FK Varnsdorf. Ten bude probíhat v rámci programu zhruba do třinácté hodiny. Hráči si zahrají na dvou hřištích, které vyrostou vedle pódia. K tomu bude souběžně probíhat program, který se zejména v dopoledních hodinách zaměří na děti. Pro nejmenší si organizátoři připravili soutěže, skákací atrakce, nebo malování na obličej. Chybět nebude ani pohádka, "Pohádkové zpívání" plné známých písniček, nebo pravá "T-Rex show". Cvičený tyranosaurus v životní velikosti jménem Beruška, poslouchá svého cvičitele, plní různé úkoly, ale dokáže i pěkně zařvat a ukázat velké ostré zuby. Tato show je jediná v České republice. Po té zazpívá stále více oblíbená a úspěšná zpěvačka DEBBI, kterou mohou diváci znát z první řady talentové soutěže Česko Slovenská Superstar, s hity jako "Tuch the sun". Příznivci britské kapely U2 si přijdou také na své. Jejich největší hity přijede zazpívat kapela  U2 revival. Hlavním tahákem celého dne bude vystoupení kapely MANDRAGE, v současné době jedna z našich nejvýraznějších kapel na české hudební scéně. Tito hoši dokáží publikum doslova rozparádit hity jako Šrouby a matice, Tanči, dokud můžeš, nebo Na dlani.  Dalším tahákem slavností bude rockový ďábel Miro Šmajda a kapela TERAPIE, který je známý svým bouřlivým jevištním projevem. Příznivci kapely Nightwish si přijdou také na své. Zakončením programu bude totiž vystoupení kapely WISHMASTERS, která je v přeneseném významu Nightwish revival, ale také s vlastní tvorbou. Závěrečný ohňostroj se rozsvítí právě na jednu z písní, kterou kapela Wishmasters bude zpívat živě.

zpěvačka DEBBI s kapelou

 

Návštěvníci dostanou při vstupu pásky, se kterými pak mohou areál opustit a opět se vrátit. Hlavní pódium bude postavené přímo proti hlavní tribuně, takže diváci si mohou vychutnat koncerty jako na dlani, a kdyby pršelo, tak ani nezmoknou.  Přímo u pódia si mohou návštěvníci odpočinout na lavičkách.  Po celou dobu akce budou probíhat prodejní trhy. Zájemci se stánky se mohou hlásit na tel. 739 466 178.  Dětské atrakce a soutěže,  najdou nejmenší přímo na ploše na tartanu. Vstupné, bude pouze v sobotu na fotbalový stadion, a to 80 Kč. Děti do 150 cm mají vstup zdarma a senioři a držitelé ZTP průkazů slevu. Místní by měli auto nechat doma. Jednak určitě počítejte s menším prostorem na parkování a jednak si můžete dát něco ostřejšího k pití.

MIRO ŠMAJDA s kapelou

V neděli se program přesune na náměstí Eduarda Beneše, kde se v rámci 16tého ročníku hudebního festivalu představí Swing Band Tábor a J.J. Big Band. Vystoupí také děti z místní ZUŠ. Ve starokatolickém chrámu v Tyršové ulici bude v neděli ještě  slavnostní bohoslužba, které předsedá biskup Starokatolické církve v ČR Dušan Hejbal. Účinkuje Vilémovský chrámový sbor.

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ČervenecDalší »
PoÚtStČtSoNe
10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 
22 23 24 25 26 27 28 
29 30 31     
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info