Dnes je středa 26.2.2020, 21:33, svátek má Dorota.

Slavnosti města Varnsdorf 2015

obr

kapela MANDRAGE

29.5.2015 - Varnsdorf -

Také varnsdorfští budou mít letos slavnosti, a to v sobotu 20. června. Historicky poprvé se slavnosti města Varnsdorf uskuteční na fotbalovém stadionu „Kotlina“. A program je opravdu pestrý. V sobotu se začne v deset hodin fotbalovým turnajem těch nejmladších, který pořádá FK Varnsdorf. Ten bude probíhat v rámci programu zhruba do třinácté hodiny. Hráči si zahrají na dvou hřištích, které vyrostou vedle pódia. K tomu bude souběžně probíhat program, který se zejména v dopoledních hodinách zaměří na děti. Pro nejmenší si organizátoři připravili soutěže, skákací atrakce, nebo malování na obličej. Chybět nebude ani pohádka, "Pohádkové zpívání" plné známých písniček, nebo pravá "T-Rex show". Cvičený tyranosaurus v životní velikosti jménem Beruška, poslouchá svého cvičitele, plní různé úkoly, ale dokáže i pěkně zařvat a ukázat velké ostré zuby. Tato show je jediná v České republice. Po té zazpívá stále více oblíbená a úspěšná zpěvačka DEBBI, kterou mohou diváci znát z první řady talentové soutěže Česko Slovenská Superstar, s hity jako "Tuch the sun". Příznivci britské kapely U2 si přijdou také na své. Jejich největší hity přijede zazpívat kapela  U2 revival. Hlavním tahákem celého dne bude vystoupení kapely MANDRAGE, v současné době jedna z našich nejvýraznějších kapel na české hudební scéně. Tito hoši dokáží publikum doslova rozparádit hity jako Šrouby a matice, Tanči, dokud můžeš, nebo Na dlani.  Dalším tahákem slavností bude rockový ďábel Miro Šmajda a kapela TERAPIE, který je známý svým bouřlivým jevištním projevem. Příznivci kapely Nightwish si přijdou také na své. Zakončením programu bude totiž vystoupení kapely WISHMASTERS, která je v přeneseném významu Nightwish revival, ale také s vlastní tvorbou. Závěrečný ohňostroj se rozsvítí právě na jednu z písní, kterou kapela Wishmasters bude zpívat živě.

zpěvačka DEBBI s kapelou

 

Návštěvníci dostanou při vstupu pásky, se kterými pak mohou areál opustit a opět se vrátit. Hlavní pódium bude postavené přímo proti hlavní tribuně, takže diváci si mohou vychutnat koncerty jako na dlani, a kdyby pršelo, tak ani nezmoknou.  Přímo u pódia si mohou návštěvníci odpočinout na lavičkách.  Po celou dobu akce budou probíhat prodejní trhy. Zájemci se stánky se mohou hlásit na tel. 739 466 178.  Dětské atrakce a soutěže,  najdou nejmenší přímo na ploše na tartanu. Vstupné, bude pouze v sobotu na fotbalový stadion, a to 80 Kč. Děti do 150 cm mají vstup zdarma a senioři a držitelé ZTP průkazů slevu. Místní by měli auto nechat doma. Jednak určitě počítejte s menším prostorem na parkování a jednak si můžete dát něco ostřejšího k pití.

MIRO ŠMAJDA s kapelou

V neděli se program přesune na náměstí Eduarda Beneše, kde se v rámci 16tého ročníku hudebního festivalu představí Swing Band Tábor a J.J. Big Band. Vystoupí také děti z místní ZUŠ. Ve starokatolickém chrámu v Tyršové ulici bude v neděli ještě  slavnostní bohoslužba, které předsedá biskup Starokatolické církve v ČR Dušan Hejbal. Účinkuje Vilémovský chrámový sbor.

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ÚnorDalší »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info