Dnes je neděle 9.12.2018, 23:36, svátek má Vratislav.

Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava

obr

Zápas mezi FK Varnsdorf a FK Opava byl odehrán 3.5.2015 na varnsdorfském stadionu Kotlina. Zápas skočil vítězstvím domácích 2:1 po poločasu 2:0. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním šli domácí rychle do vedení a byli jasně lepším týmem. Bohužel rychlé vedení je ukolébalo a do kabin se šlo jen za stavu 2:0. Ale to již opavští vyrovnali hru a byli domácím rovnocenným soupeřem. V druhém poločasu byli jasně lepším týmem hosté. Rychle snížili na 2:1 a i dále měli hru pod kontrolou. Varnsdorfští se sice několikrát dostali do rychlého  protiútoku, ale pojistit si výhru další brankou se jim nepodařilo. V dramatickém závěru hubené vítězství uhájili.

Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava Fotbal FK Varnsdorf - FK Opava