Dnes je neděle 9.12.2018, 22:55, svátek má Vratislav.

Fotbal FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek

obr

Zápas mezi FK Varnsdorf a MFK Fýdek-Místek, se odehrám 19.4.2015 na varnsdorfském stadionu Kotlina. Zápas skočil vítězstvím domácích 1:0 po poločasu 0:0. Ve vyrovnaném utkání byli techničtější i šťastnější domácí, kterým se podařilo ve druhém poločasu vstřelit branku. V posledních minutách utkání při nich stálo štěstí, neboť nenápadnou střelu frýdeckého hráče, ze značky pokutového kopu, domácí brankář vytěsnil jen na tyč. Míč se naštěstí odrazil do hřiště.

FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek