Dnes je pondělí 17.6.2019, 22:46, svátek má Adolf.

Tři sestry - 30 let

obr

TŘI SESTRY 30 -  Třicet let na scéně, to už za nějakou tu oslavu stojí!

ZIMNÍ STADION RUMBURK - pátek 17.4. 2015 - 20.00hod /otevřeno již od 18.30hod/

Agentura Ma-Ja Vám přináší TŘI SESTRY 30 - legendární pokleslou hudebně-alkoholickou show s nejasnými vyhlídkami na ráno..... a to nanejvýš středoevropské úrovně. U našich speciálních barů se můžete parádně upravit již během vystoupení předkapely MZH. Bary budou otevřeny od 18:30hod.

Na této veselici  zazní i čtvrtstoletí staré evergreeny jako jsou Zelená, Mexiko, Život je takovej a samozřejmě Kovárna, ale i písně z posledních alb,  jako Školka, Otčenáš, Kalhotky ze Lhotky a Masky sádrový. Prostě parádní zhruba čtyř hodinová "pumelenice".

Lístky můžete sehnat v předprodejích za Kč 300,-

na místě je dostanete za Kč 350,-

(vstupné je bez místa určení)

Vstupenky je možné také zakoupit přes "TICKETSTREAM"

Přijďte zapařit......

Informace pro návštěvníky:

Je přísně zakázáno vnášet do prostoru konání akce alkohol, skleněné nádoby, zbraně, nebo jakékoli jiné nebezpečné předměty. Návštěvníci musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené na věcech ani za újmu na zdraví, pokud vznikly nedodržením pokynů pořadatele, či vinou jiné osoby, návštěvníka.  Je zakázáno pořizovat zvukové, fotografické a video záznamy. Porušení je stíháno právními prostředky. Každý návštěvník akce uděluje výslovný souhlas s tím, že fotografie, či filmy s jeho osobou, které byli pořízeny v průběhu konání akce, smějí být zhodnoceny, bez peněžité náhrady. Vstupenka pozbývá své platnosti po opuštění konání prostoru akce.Změna termínu vyhrazena. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje.

V případě zrušení, popřípadě odložení produkce je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě, kde byla vstupenka zakoupena a to pouze do jednoho měsíce od data akce. Náhrada žádných zvláštních nákladù (tj. ubytování, jízdní výlohy, servisní poplatky) se neposkytuje. Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona. V den konání se do areálu v pouští již od 18.30hod. 

Pozor - rezervace vstupenek platí pouze 5 dní. V případě nevyzvednutí vstupenek se rezervace automaticky ruší!!!

Vracet vstupenky není možné.

Změna programu vyhrazena. Pořadatelé mají právo na konečné uspořádání sálu.

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ČervenDalší »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info