Dnes je pondělí 19.10.2020, 17:43, svátek má Vendelín.

Rumburské slavnosti se vydařily

obr

30.8.2014 - /více fotografií v sekci "Fotogalerie" - Byli jsme u toho/

Rumburk – Koncem srpna se v Rumburku konaly již tradiční městské slavnosti a letošní ročník byl v pořadí již desátý. Rádi bychom touto cestou poděkovali návštěvníkům za účast a kladné ohlasy, čehož si velmi vážíme. Pro město Rumburk již desátým rokem slavnosti pořádá agentura Ma-Ja. „Rádi bychom očistily jméno naší společnosti od pomluv, které se s blížícími volbami opravdu množí,“ řekla nám majitelka agentury. Dodala, že slavnosti jsou velkým „soustem“ jak po stránce organizační, tak technické. V neposlední řadě i právní. „Nikdo, kdo společnost neustále pomlouvá a očerňuje, si neuvědomuje, že za akci neseme veškerou právní odpovědnost. To znamená, že když se zpěvák zraní, my mu to zaplatíme. To samé platí i o majetku. Ztratí-li se účinkujícímu kytara, která má hodnotu např. 100.000,- Kč, musíme mu ztrátu kompenzovat. V neposlední řadě dodáváme spotovou kampaň, bez které by se slavnosti určitě neobešly, a zároveň zajišťujeme poplatky OSA a další,“ dodala. „A to nemluvím o tom, že určité kapely by na tento typ akcí bez osobních vazeb zkrátka nepřijely. Zároveň bych chtěla uvést na pravou míru pomluvy o akcích, které pořádáme v Domě kultury Střelnice Rumburk. Agentura Ma-Ja pořádá akce již 15let na celém území severních Čech. Ať už se jedná o koncerty, firemní večírky, projekty pro školy, či slavnosti.

Pokud naše agentura pořádá v některém zařízení akci, tedy i v DK Rumburk, zaplatí si řádný nájem a všechna rizika spojená s koncertem, či akcí jdou za námi. Dům kultury prošel právě kvůli těmto pomluvám kontrolou již v roce 2012, a to bez závad. V žádném případě se přes naši agenturu nenakupují pořady typu divadlo, či koncerty.
Svých návštěvníků, ať už v Rumburku, Šluknově, či České Lípě, si velmi vážíme a jsme rádi, že i v takto složité době jdou na kulturní akce a platí na ně vstupné. Tímto Vás naše agentura srdečně zve na tu nejbližší, kterou je koncert Michala Davida na Zimním stadionu v Rumburku, kde si platíme řádný nájem. Doufáme, že Vás neodradí pár jedinců, kteří se chtějí takovýmto způsobem před volbami zviditelnit. My jim ale i přesto přejeme, aby se dařilo. Držíme se totiž hesla „Přej, bude ti přáno...“."

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ŘíjenDalší »
PoÚtStČtSoNe
   
10 11 
12 13 14 15 16 17 18 
19 20 21 22 23 24 25 
26 27 28 29 30 31  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info