Dnes je středa 26.2.2020, 21:22, svátek má Dorota.

Rumburské slavnosti se vydařily

obr

30.8.2014 - /více fotografií v sekci "Fotogalerie" - Byli jsme u toho/

Rumburk – Koncem srpna se v Rumburku konaly již tradiční městské slavnosti a letošní ročník byl v pořadí již desátý. Rádi bychom touto cestou poděkovali návštěvníkům za účast a kladné ohlasy, čehož si velmi vážíme. Pro město Rumburk již desátým rokem slavnosti pořádá agentura Ma-Ja. „Rádi bychom očistily jméno naší společnosti od pomluv, které se s blížícími volbami opravdu množí,“ řekla nám majitelka agentury. Dodala, že slavnosti jsou velkým „soustem“ jak po stránce organizační, tak technické. V neposlední řadě i právní. „Nikdo, kdo společnost neustále pomlouvá a očerňuje, si neuvědomuje, že za akci neseme veškerou právní odpovědnost. To znamená, že když se zpěvák zraní, my mu to zaplatíme. To samé platí i o majetku. Ztratí-li se účinkujícímu kytara, která má hodnotu např. 100.000,- Kč, musíme mu ztrátu kompenzovat. V neposlední řadě dodáváme spotovou kampaň, bez které by se slavnosti určitě neobešly, a zároveň zajišťujeme poplatky OSA a další,“ dodala. „A to nemluvím o tom, že určité kapely by na tento typ akcí bez osobních vazeb zkrátka nepřijely. Zároveň bych chtěla uvést na pravou míru pomluvy o akcích, které pořádáme v Domě kultury Střelnice Rumburk. Agentura Ma-Ja pořádá akce již 15let na celém území severních Čech. Ať už se jedná o koncerty, firemní večírky, projekty pro školy, či slavnosti.

Pokud naše agentura pořádá v některém zařízení akci, tedy i v DK Rumburk, zaplatí si řádný nájem a všechna rizika spojená s koncertem, či akcí jdou za námi. Dům kultury prošel právě kvůli těmto pomluvám kontrolou již v roce 2012, a to bez závad. V žádném případě se přes naši agenturu nenakupují pořady typu divadlo, či koncerty.
Svých návštěvníků, ať už v Rumburku, Šluknově, či České Lípě, si velmi vážíme a jsme rádi, že i v takto složité době jdou na kulturní akce a platí na ně vstupné. Tímto Vás naše agentura srdečně zve na tu nejbližší, kterou je koncert Michala Davida na Zimním stadionu v Rumburku, kde si platíme řádný nájem. Doufáme, že Vás neodradí pár jedinců, kteří se chtějí takovýmto způsobem před volbami zviditelnit. My jim ale i přesto přejeme, aby se dařilo. Držíme se totiž hesla „Přej, bude ti přáno...“."

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ÚnorDalší »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info