Dnes je čtvrtek 21.2.2019, 9:37, svátek má Lenka.

Kam na fotbal v květnu

obr

3.5.2014 - Šluknovský výběžek - 

KAM NA FOTBAL v květnu


Fotbalová národní liga
Varnsdorf – Bohemians Praha 4.5. 17:00 Ne
Varnsdorf – Pardubice 18.5. 17:00 Ne
Varnsdorf – Fastav Zlín 31.5. 17:00 So

Krajský přebor dospělých
Vilémov – Junior Děčín 3.5. 17:00 So
Vilémov – Bílina 17.5. 17:00 So
Vilémov – Březno 31.5. 17:00 So
Vilémov Krupka 14.6. 17:00 So
 

I.A třída
Rumburk – Pokratice 4.5. 13:30 Ne
Šluknov – Mojžíř 17.5. 17:00 So
Rumburk – Střekov 18.5. 13:30 Ne
Šluknov – Křešice 31.5. 17:00 So
Rumburk – Soběchleby 31.5. 17:00 So
Šluknov – Hrobce 14.6. 17:00 So
Rumburk – Česká Kamenice 14.6. 17:00 So

I.B třída
Mikulášovice – Hostovice 3.5. 13:30 So
Horní Podluží – Střekov B 3.5. 13:30 So
Velký Šenov – Hostovice 17.5. 10:15 So
Mikulášovice – Svádov 17.5. 13:30 So
Horní Podluží – Brná 17.5. 13:30 So
Velký Šenov – Svádov 1.6. 17:00 Ne
Mikulášovice – Chlumec 31.5. 13:30 So
Horní Podluží – Trnovany 1.6. 15:00 Ne
Velký Šenov – Chlumec 15.6. 17:00 Ne
Mikulášovice – Benešov 14.6. 13:30 So
Horní Podluží – Přestanov 14.6. 13:30 So
 

II. třída
Staré Křečany – Union Děčín 4.5. 14:00 Ne
Dolní Poustevna – Chřibská 3.5. 17:00 So
Jiřetín pod Jedlovou – Těchlovice 3.5. 17:00 So
Jiřetín pod Jedlovou – Malšovice 10.5. 17:00 So
Jiříkov – Sport areál Děčín 10.5. 17:00 So
Chřibská –  Staré Křečany 10.5. 17:00 So
Krásná Lípa – Šluknov B 10.5. 17:00 So
Šluknov B – Union Děčín 18.5. 17:00 Ne (hřiště Lipová)
Staré Křečany –  Dobkovice 18.5. 14:00 Ne
Dolní Poustevna – Jiříkov 17.5. 17:00 So
Jiřetín pod Jedlovou – Sport areál Děčín 24.5. 17:00 So
Jiříkov – Staré Křečany 24.5. 17:00 So
Chřibská – Šluknov B 24.5. 17:00 So
Krásná Lípa – Chřibská 31.5. 17:00 So
Šluknov B – Dobkovice 1.6. 14:00 Ne (hřiště Lipová)
Staré Křečany – Těchlovice 1.6. 14:00 Ne
Dolní Poustevna – Jiřetín pod Jedlovou 31.5. 17:00 So
Jiřetín pod Jedlovou – Staré Křečany 7.6. 17:00 So
Jiříkov – Šluknov B 7.6. 17:00 So
Chřibská Union Děčín 7.6. 17:00 So
Krásná Lípa – Jiříkov 14.6. 17:00 So
Šluknov B – Těchlovice 15.6. 17:00 (hřiště Lipová)
Staré Křečany – Prysk 15.6. 14:00 Ne
Dolní Poustevna – Sport areál Děčín 14.6. 17:00 So
 

III. třída
Rybniště – Loko Děčín 17.5. 13:15 So
Rybniště – Markvartice 31.5. 13:15 So
Rybniště – Valkeřice 14.6. 13:15 So

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ÚnorDalší »
PoÚtStČtSoNe
    
10 
11 12 13 14 15 16 17 
18 19 20 21 22 23 24 
25 26 27 28    
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info