Dnes je úterý 25.6.2019, 16:23, svátek má Ivan.

Fotbalisté z Vilémova bodovali na domácí půdě

obr

Vilémov - Fotbaloví fajnšmekři shlédli o uplynulém víkendu krásné utkání SK Stap Tratec vs. FK H. Jiřetín s výsledkem 6:1 (1:1). Hosté přijeli s vizitkou dosud jediného neporaženého týmu v jarní části soutěže, který v minulém kole dokonce zdolal vedoucí Krupku 1:0. Dal se tak očekávat vyrovnaný souboj. Neuběhla ani jedna minuta a hosté se po standardce dostali do vedení a domácí to celý poločas nemohli rozdýchat, ale podařilo se jim alespoň vyrovnat.  Domácím chyběl již jen zraněný Bílek, Mikula a Vlk, který seděl na lavičce a byl indisponován střevní virózou,  Očipka se ještě necítil zcela fit. Ve druhé půli to byl skutečný koncert domácích, když hosté nevydrželi hrát ve stejném tempu jako v první půli. Postupně se zřejmě projevila větší trénovanost domácích, protože hosté fyzicky zcela odpadli a nepomohlo jim ani několikanásobné střídání. Ve druhé půli padlo pět branek do sítě hostů a jedna krásnější než druhá. Zvláště pak ta poslední od Vavrouška, kterou dovršil svůj „haštyrk“ a ten si po šesti zápasovém půstu opět upevnil vedení v tabulce nejlepších kanonýrů Vilémova. Všichni tři sudí odřídili zápas s přehledem bez výraznějších chyb a přispěli tak svým dílem ke zdárnému průběhu celého zápasu.

Libor Sklenář

Nejdůležitější minuty zápasu:

1´ - trestný kop hostů od kantýny proletěl obranou domácích a na hlavičku Dolejšky byl Vaňak krátký – 0:1
14´- rohový kop Choda přistál přesně na hlavičce Vavrouška a ten angličanem od břevna srovnal stav na – 1:1
23´- trestný kop hostů zahrával Zečenič, ale Vaňak jeho střelu k tyči v pohodě lapil
25´- střela Choda z 20-ti metrů šla jen těsně vedle branky hostů
33´- dělovku domácího Choda gólman hostů s námahou vyrazil na rohový kop
39´- pěkná ulička Choda na Soukupa, ale jeho střela z úhlu šla jen těsně vedle tyče hostujícího gólmana

47´- šikovný centr Buryánka a volej Choda z 10-ti metrů gólman hostů vytáhl na rohový kop

49´- další krásný centr tentokráte Jindřicha a volej Soukupa, který však šel vedle branky hostů
56´- Jägr prostrčil balón na Krasnického, ten našel Vavrouška a ten zajistil domácím konečně vedení – 2:1
62´- signál z rohového kopu, Buryánek našel na vápně Soukupa a ten z voleje k tyči zvýšil na – 3:1
67´- centr Krasnického přímo na hlavu Choda, ale jeho střelu gólman hostů lapil
74´- Buryánkův přesně zahraný roh a koník hlavou v podání Jircháře znamenal vedení domácích již – 4:1
77´- trestný kop od postranní čáry zahrával Čuda a Vavroušek patičkou poslal míč do brány hostů – 5:1
85´- ulička Jägra a nevídaný volej Vavrouška z obrovského úhlu skončil v síti hostů – 6:1

autor foto: Tomáš Fúsek

Krajský přebor - jaro - 2013/2014 – 22.kolo :

Blšany – Děčín 3:5 (hosté jsou na jaře k nezastavení….!), Modlany – Louny 5:3 (domácí na jaře jedou….!), Vilémov – H.Jiřetín 6:1 (další skvělá jízda domácích, ale venku jim to vůbec nejde…!), Krupka – Proboštov 3:0 (podle očekávání…!), Březno – Litvínov 1:0 (největší překvápko jara…!), Litoměřice – Bílina 1:0 (vydřená výhra domácích…!), Kadaň – Modrá 2:1 (očekávaná jednička….!), Neštěmice – Milešov 2:1 (prý také vydřená výhra domácích….!).
T a b u l k a    p o   22.  k o l e  :
Program 23.kola – 26.4. a 27.4.2014:

Litoměřice – Neštěmice (domácí asi vyhrají….!), Bílina – Březno (jasná jednička…!), Litvínov – Blšany (body asi zůstanou doma…!), Proboštov – Vilémov (bod bychom brali….!), H.Jiřetín – Modlany (hosté asi vyhrají….!), Děčín – Krupka NE (že by plichta…?), Louny – Kadaň NE (domácí asi vyhrají….!), Modrá – Milešov NE (asi jasná jednička….!).

Legenda: D =dopoledne, NE =neděle, VR/PR =výhra/prohra při remíze