Dnes je neděle 9.12.2018, 23:43, svátek má Vratislav.

Sportovec roku 2013 města Rumburk

obr

09.03.2014

Rumburk: Sportovec roku 2013 města Rumburk

Veřejnost si bude opět vybírat sportovce roku. To může učinit tak, že vyplní platný anketní lístek. Anketní lístky budou umístěny od 3.3. do 31.3.2014 v podatelně Městského úřadu Rumburk, v Městském informačním centru na Lužickém náměstí a v prodejnách ENAPO na Lužickém náměstí a u Městského úřadu Rumburk. Součástí anketního lístku bude seznam nominovaných sportovců a kolektivů. Každý správně vyplněný anketní lístek může přidělit jeden hlas sportovci nebo kolektivu v určitých kategoriích. Lístky budou veřejnosti k dispozici i na internetových stránkách města a Správy rumburských areálů sportu a lze je odeslat elektronickou poštou na adresu fuksova.skol@rumburk.cz. Vyhlášení sportovce roku 2013 se uskuteční 12. května 2014 od 17.00 hod. v Domě kultury Střelnice Rumburk. Při této příležitosti proběhne i slosování anketních lístků. Tři vylosovaní výherci vyhrají dárkové balíčky v hodnotě 300 korun

NOMINOVANÍ SPORTOVCI A KOLEKTIVY

KATEGORIE MLÁDEŽ DO 18 LET

Matyáš Gajdoš • TJ Rumburk – atletika • 1. místo MČR 3 km chůze na dráze 21. 9. 2013 Praha; 1. místo Mezistátní utkání 3 km chůze 28. 9. 2013 Budapešť; 1. místo Česko – Sasko – Slezko 3 km chůze 14. 9. 2013 Žitava; 2. místo krajský přebor Libereckého kraje 3 km chůze

Jessika Suchamanová • Plavecký oddíl Rumburk • 1x zlato a 3x stříbro (50 m VZ, 50 m Z, 100 m PZ) na oblastních přeborech v Lounech a Litoměřicích; 5. místo na 50 m VZ – plavání a dobrá reprezentace v dalších 7 disciplínách na Poháru české republiky

Patrik Klouda • FK Varnsdorf • přesto, že patří do kategorie U18, pravidelně nastupuje jako brankář v kategorii U 21 v juniorské lize; nadaný a poctivý hráč FK Varnsdorf a.s.

Filip Srbecký • TJ Rumburk – atletika • 1. místo MČR 3 km chůze 9. 2. 2013 hala

Andrea Hýblová • TJ Rumburk – volejbal • volejbal, plážový volejbal – vítězka okresního přeboru žen, vítězka šesti turnajů „Kristýna Cup“ a mládežnického turnaje v Rumburku; 3. místo v krajských přeborech Vratislavice; stálá hráčka volejbalového družstva žen

Patrik Demeter • J.V. Judo Rumburk • 5. místo Český pohár Chomutov; 1. místo (přeborník kraje) 12. 10. 2013 Krajský přebor st. žáků Litoměřice; 1. místo (přeborníci ČR) 26. 10. 2013 Přebor ČR družstev starších žáků Litoměřice; 3. místo Přebor ČR jednotlivců starších žáků Hranice

Miroslav Menc • Aqua klub Liberec – sportovní plavání • MČR 31. 5. – 2. 6. 2013 Zlín – 3. místo 100 PP, 4. místo 200 PP; Finále ligy mládeže ČR Nový Jičín 9. – 10. 11. 2013 – 3. místo 50 PP, 2. místo štafeta 4x 100 PP; Velká cena Tábora 23. 11. 2013 – 1. místo 200 PP, 2. místo 50 RP, 2. místo 50 PP, 2. místo 400 PP, 3. místo 100 PP, 1. místo štafeta 4x 50 PP, 3. místo 100 PP; Bánská Bystrica – mezinárodní závody – 3. místo 200 PP, 2. místo štafeta 4x 200 PP; Vánoční cena Most 14. – 15. 12. 2013 – 3. místo čtyřboj, 3. místo 50 RP, 50 PP, 4. místo 100 PP, 200 PP, 2. místo štafeta 4x 100 PP; atletika 28. 9. 2013 – Vrhačský trojboj 1. místo

KATEGORIE NEJLEPŠÍ KOLEKTIV

TJ Rumburk – volejbalový oddíl ženy • 2. místo v krajském přeboru 1. třídy, postupu do ligy zabránilo jen zranění klíčových hráček; 2. místo v Jičíně a Rumburku; reprezentace Rumburku v plážovém volejbale – tři dvojice plážového volejbalu stále na špici Libereckého kraje

J.V. JUDO Rumburk • 5. místo Pohár starostky města České Lípy 20. 4. 2013; 1. místo Pohár severu Rumburk; 10. místo Katana Liberec 2. 11. 2013; 6. místo Junior Cup Teplice 14. 12. 2013

TJ Rumburk – volejbalový oddíl ženy „B“ dorostenky • 1. místo okresní přebor volejbal za rok 2013

Plavecký oddíl Rumburk • Oblastní přebory jaro 2013 – 9x umístění do 3. místa (z toho 4x 1. místo); Oblastní přebory podzim 2013 – 9x umístění do 3. místa (z toho 3x 1. místo); Pohár ČR 10letého žactva Domažlice a Plzeň – 12x umístění do 20. místa (z toho 5x do 10 místa); pořadatel 3 závodů – Oblastní přebor Severních Čech ml. žactva, Rumburské jarní závody a Memoriál J. Novotného

Klub českých turistů – odbor Rumburk • v roce 2013 29 pěších výletů za účasti 1082 osob, 1 cyklovýlet s účastí 9 osob, 1 vodácký výlet za účasti 2 osob; 10 zorganizovaných brigád na turistické louce a pramenech Mandavy – odpracováno 1290 hodin s účastí 155 osob; uskutečnění 31. ročníku „Novodobý výstup na Tanečnici“, 34. ročníku „Stezka odvahy“, 35. ročníku „Vzpomínkový memoriál na kamarády“, 31. ročníku „Tajný Štěpánský výlet“

TJ Rumburk – oddíl moderní gymnastiky • 2. místo oblastní přebor společných skladeb míč; 15. místo na MČR; 3. místo oblastní přebor společných skladeb obruč a 17. místo na MČR

KATEGORIE DOSPĚLÍ

Alena Winterová • TJ Rumburk – atletika • 3. místo MČR 19. 3. 2013 Praha 3 km chůze; ME veteránů 6. místo 10 km chůze – Úpice; ME veteránů 7. místo 20 km chůze – Úpice

Ondřej Motl • TJ Rumburk – atletika • 1. místo MČR chůze 5 km hala Praha; 1. místo MČR chůze 10 km Jablonec nad Nisou – dráha; 9. místo mezistátní utkání ČR – Itálie – Litva – Maďarsko – Slovensko – Ukrajina; 26. místo EAA JUN. chůze 10 km Dudince

Libor Kamenický • AMK Hořice • mistr ČR ve třídě Supermono; vítěz poháru přírodních okruhů ČR ve třídě Supermono; 13. místo v Evropském šampionátu FIM EUROPE třídy Supermono

Nikola Jindrová • TJ Rumburk – volejbal • opora volejbalového družstva žen; 2. místo v krajském přeboru 1. třídy; vítězka turnajů žen a mixů v Liberci, Hrádku nad Nisou, Jiřetíně, Praze a Českém Dubu; 2. místa v šestkovém volejbale v Jičíně a Rumburku

Anežka Drahotová • USK Praha • 7. místo MS Moskva 20 km chůze (dospělí); 1. místo ME Juniorů 10 km chůze Rieti Itálie; 1. místo MČR 3 km chůze; 1. místo MČR 3 km běh Praha; GP 1. místo 10 km běh Praha; 1. místo MČR silniční cyklistika Dubnica nad Váhom

Antonín Kozelka • TJ Rumburk – atletika • 3. místo mezinárodní MČR Dudince – závod na 50 km chůze

Eliška Drahotová • USK Praha • 3. místo 10 km chůze ME Juniorů Rieti Itálie; 2. místo MČR 3 km chůze + 2. místo 3000 m běh Praha; 1. místo MČR v silniční cyklistice; 1. místo mítink EAA JUN. Dudince 10 km chůze

 

KATEGORIE NEJLEPŠÍ TRENÉR

Antonín Koutný • TJ Rumburk – atletika • Matyáš Gajdoš 1. místo MČR 3 km chůze – Praha dráha; Matyáš Gajdoš 1. místo Mezistátní utkání 3 km chůze – Budapešť; Matyáš Gajdoš 1. místo 3 km chůze Česko – Sasko – Slezko – Žitava; Filip Srbecký – MČR 1. místo 3 km chůze Praha hala

Nikola Jindrová • TJ Rumburk – volejbal • 1. místo družstva dorostenek v okresním přeboru žen – volejbal; sestry Hýblovy – 1. místo

šestidílný seriál Kristýna Cup – plážový volejbal, 1. místo mládežnický turnaj v Rumburku, 3. místo v krajské soutěži ve Vratislavicích

Šárka Pešková • Plavecký oddíl Rumburk • 4x zlatá a 5x stříbrná medaile svěřenců na oblastních přeborech Louny a Rumburk; účast 3 svěřenců a jejich dobré umístění na Poháru ČR v Plzni; 3x zlatá, 4x stříbrná a 2x bronzová medaile svěřenců z oblastních přeborů v Litoměřicích a Chomutově

Petr Zítek • J.V. Judo Rumburk • umístění svěřenců: 4x přeborník kraje Krajský přebor Teplice a Litoměřice 8. 6. a 12. 10. 2013,

1. místo přeborníci ČR družstev starších žáků Litoměřice, 3. místo Přebor ČR jednotlivců st. žáků Hranice 16. 11. 2013, 3. místo Přebor ČR jednotlivců ml. žákyně Ostrava 23. 11. 2013, 4. místo Mistrovství ČR katy Žďár nad Sázavou 13. 10. 2013

Šárka Sádovská • TJ Rumburk – moderní gymnastika • 15. a 17. místo na MČR v Hradci Králové 30. 11. 2013, 2. a 4. místo závody Praha 23. 11. 2013, 1. a 3. místo závody Jablonec nad Nisou 16. 11. 2013, 2x 2. a 3. místo závody Rumburk 28. 10. 2013, 1. místo závody Liberec 27. 4. 2013

JEDNOTLIVEC OCENĚNÝ ZA ZÁSLUHY O ROZVOJ RUMBURSKÉHO SPORTU

Milan Polách • trenér 3. třídy tenisu, letitý propagátor sportu ve městě, hráč tenisu, badmintonu, volejbalu, sálové kopané, squashe, nohejbalu, organizátor tenisových, fotbalových a plážových turnajů, organizátor dětských sportovních dnů, reprezentant Rumburku v raketlonu

Josef Pilař • dlouholetý pokladník hokejového oddílu TJ Rumburk, dlouholetý pokladník celé TJ Rumburk

Alena Winterová • dlouholetá trenérka dětí a mládeže a dospělých v atletice, objevitelka sester Drahotových, dlouholetá trenérka dětí a mládeže ve volejbalu, členka výkonného výboru TJ Rumburk, členka výkonného výboru atletického oddílu Rumburk, cvičitelka průpravné jógy a zdravotního cvičení

Jaroslav Trégr • dlouholetý funkcionář fotbalových klubů (FK Rumburk, FAŠV), v nichž zastával a zastává funkci předsedy

 

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

Prosinec
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
31       
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info