Dnes je středa 26.2.2020, 19:45, svátek má Dorota.

Rumburský bazén "vzkvétá"

obr

Rumburský bazén „vzkvétá“

Rumburk -
Rumburský bazén se nyní může pyšnit příjemným prostředím, a to díky rekonstrukci společných prostor mezi šatnami. Tu se podařilo uskutečnit v poměrně  krátkém čase a hlavně za provozu. Práce začaly za pomoci zaměstnanců SRASu začátkem ledna, kdy se zbouraly stávající příčky, které od sebe oddělovaly obě šatny. Tím vznikl krásný prostor, ve kterém nechybí profesionální fény, zrcadla a příjemné pohovky. To ocení zejména rodiče, čekající na své děti. Rekonstrukce společných prostor v bazénu jsou dalším zlepšením služeb pro občany.
Vedení SRASu tak chce zvýšit návštěvnost, což se v poslední době daří. Návštěvníci si totiž pochvalují teplejší vodu a maminky i přidané přebalovací pulty. Po několika letech zdobí budovu bazénu také nový nápis.
Zaměstnanci bazénu se snaží zvýšit návštěvnost také tím, že pro plavce pořádají stále nové akce. O pololetních prázdninách se děti, které měly vysvědčení s vyznamenáním, mohly koupat zadarmo. Na Svatého Valentýna se zase plavalo při záři svíček, vznášejících se balónků a za doprovodu romantické hudby. Každý návštěvník se navíc mohl občerstvit lineckým cukrovým ve tvaru srdce, které se rozdávalo na recepci bazénu. A milovníci saunování měli ten den sauny společné.

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

ÚnorDalší »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info