Dnes je pondělí 19.8.2019, 8:03, svátek má Ludvík.

Jak se sportovalo ve Šluknovském výběžku

obr

Jak se sportovalo: 5.3.2014

FOTBAL

Juniorská liga

FK Varnsdorf (20. místo/24 utkání /18 bodů) - FK Pardubice (21./24/9)  2:0 (0:0)

SK Roudnice - FK Varnsdorf   1:0 (1:0)

VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. U19  -  FK Varnsdorf U19   3:3 (2:1)


ASK Lovosice - SK Stap Tratec Vilémov  1:2 (0:0)

Arsenál Česká Lípa - SK Stap Tratec Vilémov  2:6 (1:2)

BASKETBAL

Krajský přebor středních Čech juniorek a kadetek

PORG Basket (9./14./18) - TJ Slovan Varnsdorf 38:63 (12:18, 12:21, 9:15, 5:9)
Basketbal Pečky (7./17/23) - TJ Slovan Varnsdorf (2./17/32)  62:74 (16:18, 12:13, 18:16, 16:27)

Varnsdorfský halový turnaj hospod

1. Irská restaurace, 2. Hilton, 3. Sportovní hala, 4. Kovárna, 5. Lidovka, 6. Podkova

ŠACHY

Krajská soutěž I. - západ

ŠK DDM Varnsdorf (5./9/7) - Cvikováček Cvikov (6./9/5) 6:2

BOWLING

Varnsdorfská liga vstoupila do poslední třetiny

Black horses – Bahňáci 2:3, BC Tos – Spliťáci 4:1,  X-team – Žlábci 4:1,
Killers - Kobra11 2:3, Nic-moc - Aspoň kilo 5:0.
Průběžné pořadí: 1. Nic-moc 21/87, 2. X-team 21/62, 3. Black horses 21/61,5, 4. BC Tos 21/61, 5. Spliťáci 21/59,5, 6. Killers 21/59,5, 7. Žlábci 21/49,5,8. Bahňáci 21/37, 9. Kobra11 21/37,  10. Aspoň kilo 21/11.

STOLNÍ TENIS

KP II. třídy C

GPD Benešov (9./18/42) - Sn Varnsdorf A  (11./18/30) 14:4
Severotuk Ústí E (1./18/72) – Filipov B (7./18/47)  12:6

Okresní přebor – 16. kolo, 17. 2.

Sokol Filipov C (5./15/31) - SKST Děčín E (1./14/42) 3:15
Sn Varnsdorf D (2./15/41) - SKST Děčín D (11./14/19) 18:0

KULEČNÍK

1. LHL (Lužická hospodská liga), 20. kolo, 24. 2. – 2. 3.

Mělník A Varnsdorf (4./20/19 bodů) – KK Krkovička Brtníky (7., 20/14) 6:0
Český Lev A Mimoň (5./20/17) - U Jelena A Velký Šenov (3./19/21) 2:4
Pořadí na čele: 1. Pod poštou Česká Lípa 18/34, 2. Sport bar A Nový Bor 20/26 atd.

HOKEJ

Rumburská hokejová liga

DK STŘELNICE - ŠENOV 4:7
CVIKOV - BOSTON 7:11
BOSTON - ŠENOV 6:7 a 18:5
HADI - ŠLUKNOV 14:7
K 3. 3. vedl Mělník (42 utk./67 bodů) před Bostonem a Šenovem (oba týmy 39/59).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů LK

TJ Rumburk - RSCM Český Dub 3:0 (22,18,24) a 1:3 (-23,-21,18,-19)

STOLNÍ TENIS

Divize

Filipov A – Litvínov A (6./18/51) 5:10
Filipov A (12./18/22) – Most C (8.18/41) 5:10

banner
INZERCEZobrazit všechny

Připravujeme...

« Předchozí

SrpenDalší »
PoÚtStČtSoNe
   
10 11 
12 13 14 15 16 17 18 
19 20 21 22 23 24 25 
26 27 28 29 30 31  
banner
Zubní pohotovost, lékařská pohotovost ... Více info